Relaxace

Toužíte aspoň na chvíli utéct před uspěchanou dobou a denními starostmi? Chcete vyměnit vůni smogu a hluk města přeplněného lidmi a auty za vůni lesa kde jsou slyšet pouze ptáci, za pohodu a klid v duši? Chcete zapomenout na starosti, vrátit se do dětských let a najít si čas pro své blízké?
Udělejte si příjemný výlet a přijďte se podívat „Na statek“ kde můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness, za našimi zvířátky, zahrát si minigolf, nebo navštivte nehtové studio.

Wellness

wellness

Po náročném dni můžete nabrat síly v nově vybudovaném hotelovém wellness v areálu hotelu. V našem WELLNESS můžete navštívit PARNÍ SAUNU, FINSKOU SAUNU A TEPIDÁRIUM.

Parní sauna ( vlhkost 100%, teplota 35-45 °C )

Parní sauna se liší od finské sauny především v nižší teplotě a vyšší vlhkosti vzduchu. Namísto tradičních saunových kamen je zde jako zdroj tepla použit vyvíječ páry. Jedná se o vlhkou teplou lázeň, která je pro lidský organismus v mnohém ohledu prospěšná.

Finská sauna (teplota 80- 110 °C )

Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní jedovaté látky. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a odstraňuje potíže jako např. syndrom studených nohou.

TEPIDÁRIUM (teplota lavic 35-45 °C )

Tepidárium je vyhříváno sálavým suchým teplem. V místnosti jsou vyhřívaná lehátka, na kterých se leží. K příjemné relaxaci přispěje i tlumené osvětlení. Dochází k příjemnému a mírnému saunování.

Zdravotní přínosy:

3D prohlídka wellness

ZOO Farma

Zoo Farma

Udělejte si příjemný výlet a přijďte se podívat „Na statek“ za našimi zvířátky. Pro ukrácení volného času pro Vás a hlavně pro Vaše děti a vnoučata připravujeme malý zookoutek, který se nachází uvnitř areálu „Na statku“. Chtěli bychom Vašim dětem umožnit přímý kontakt se zvířaty,která byla dříve chována na dvorcích našich vesnic buď k zábavě našich předků, nebo k využití v zemědělské výrobě. Postupně připravujeme výběhy pro chovaná zvířátka, které budou volně přístupné i návštěvníkům, čímž s nimi bude umožněn přímý kontakt. Vaše děti si budou moci udělat představu, jak tato zvířátka žijí, co je jejich potravou, budou si je moci pohladit a možná někteří tyto zvířata uvidí na živo poprvé v životě. Návštěva u nás bude pro Vaše děti určitě zážitkem.

Naši zahradu se zvířaty budujeme postupně za provozu, nebude tedy hned vše podle našich představ a ani početní stav zvířat není určitě konečný. Proto prosíme o shovívavost a slibujeme, že vše bude dobudováno v nejbližší možné době. Zároveň prosíme, abyste zvířátka bez přítomnosti chovatele nekrmili (nevhodným krmivem můžete vážně poškodit zdraví chovaných zvířat), budeme však vděčni za každou pomoc, kterou můžete případně přispět k vybudování tohoto zvířecího domova.
Prohlídky jsou možné každý pracovní den od 7,00 hod do 15,30 hod, nebo po telefonické domluvě i později. Soboty, neděle a svátky od 10,00 hod do 16,00 hod.
Informace u personálu restaurace hotelu „Na statku“.
Po dohodě je možné domluvit i odborný výklad o chovaných druzích zvířat.
Vstup do areálu je pro ubytované a návštěvníky Hotelu***Restaurantu „Na statku“ zdarma.

Dětské hřiště

Skluzavka

Při rekonstrukci celého areálu „Na Statku“ se snažíme maximálně využít tradičních přírodních materiálů, proto také všechny atrakce umístěné na dětském hřišti jsou vyrobeny z akátového dřeva.

Hřiště je přístupné zdarma všem dětem v doprovodu rodičů. Pro rodiče je k dispozici posezení pod pergolou, občerstvení poskytujeme v restauraci, která je součástí areálu, a případné zájemce také rádi ubytujeme v nově zařízených pokojích v Hotelu „Na Statku“.

Můžete se za námi bez obav vydat i z daleka nebo u nás strávit příjemný odpočinek na Vaší cestě za jiným cílem. Máte u nás možnost nechat své děti občerstvit, pohrát si a protáhnout tělo, než zase nasednete do auta na cestu za dalšími krásami naší vlasti.

Vchod do areálu je přes Hotel***Restaurant „Na Statku“ a hřiště je možné navštívit po dobu otevření restaurace (denně 10,00 hod - 22,00 hod).

Vybavení dětského hřiště

Odpočívadlo a dětský koutek „Na Statku“ v Náměšti nad Oslavou byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Podpořilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Minigolf

Minigolf

V areálu akciové společnosti Oslavan bylo uvedeno do provozu nově zbudované veřejné hřiště MINIATURGOLFU (MINIGOLFU). Hřiště bylo postaveno tak, aby splňovalo přísné normy pro udělení licence světové Minigolfové federace (WMF).

Budou se tak moci v Náměšti pořádat i mistrovské republikové turnaje. Na ploše 1850m2 přímo sousedící se zámeckou oborou, bylo nainstalováno 18 bez azbestových 6,25m dlouhých drah v rámech v pozinkované úpravě. Výběr drah byl proveden z 25 možných variant tak, aby hra byla zajímavá jak pro profesionální hráče, tak i pro víkendové sportovce či pro ty, kteří si přijdou zahrát jen tak pro radost.

Celá plocha je doplněna lavičkami a dalším mobiliářem a v budoucnu bude ještě doplněna květinovou výsadbou tak, aby areál zároveň sloužil jak ke sportu, tak i k relaxaci a odpočinku všech příchozích.

Minigolfové hřiště bude sloužit návštěvníkům Hotelu a restaurace „Na statku“, náměšťským sportovcům organizovaným v Minigolfovém klubu (MGC) pod Tělovýchovnou jednotou Náměšť nad Oslavou, ale také všem obyvatelům náměšťského regionu.

Věříme, že si přijdou hřiště vyzkoušet všichni, kteří se chtějí pobavit, zasportovat si, nebo změřit své síly v této v Náměšti nové sportovní disciplíně.

Provozní doba

Provozní doba minigolfu bude v měsících duben až září / 2017:   
Denně 8:00 - 20:00

Provozní dobu lze měnit v případě nepříznivých klimatických podmínek.

Ceník

Dospělý hráč 60,-
Děti do 15 let, studenti, důchodci 40,-
Rodinný vstup /dva dospělí a dvě děti do 15 let 150,-
Permanentka na 10 vstupů pro dospělé 400,-
Permanentka na 10 vstupů pro děti do 15-ti let, studenty a důchodce 270,-
Skupinové vstupné (10 osob) pro uzavřenou společnost 1000,-

Cena vstupenky je uvedená za jeden kalendářní den, půjčení holí a míčků je v ceně vstupného, každý hráč obdrží také hrací tabulku pro zápis dosažených výsledků

Roční členství v MINIGOLFOVÉM KLUBU TJ Náměšť nad Oslavou

Dospělý hráč   500,-
Důchodce nebo student do 25-ti let   300,-
Dítě do 15-ti let   100,-

Vstup pro členy Minigolfového oddílu TJ Náměšť nad Oslavou po předložení členské průkazky zdarma.

Ztráta nebo zničení míče   100,-
Ztráta nebo zničení hole   1000,-
Pokuta za šlapání na dráhy   200,-
Pokuta za poškození dráhy   5000,-

Mimo provozní dobu si lze domluvit zapůjčení holí a míčů na tel. čísle: 734 447 622, případně na recepci hotelu „Na statku“ tel. 568 623 408.

Provozní řád

Vážení návštěvníci, veřejné minigolfové hřiště bylo vybudováno pro zpříjemnění vašeho volného času. Proto vás žádáme o dodržování podmínek provozního řádu, vydaného provozovatelem Oslavan, a.s.

Hřiště není pod trvalým dozorem
Vstup na hřiště na vlastní nebezpečí

Na hřišti platí zákaz:

Návštěvník je povinen:

Porušení pravidel stanovených tímto provozním řádem je přestupkem ve smyslu § 46, odstavce 2 zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, ve znění pozdějších předpisů a lze za takovéto porušení uložit pokutu až do výše 30 000 Kč.

Pokud se setkáte s poškozováním zeleně nebo vybavení hřiště, oznamte to, prosím, neprodleně provozovateli.

Za úklid a technický stav hřiště odpovídá provozovatel hřiště:

Oslavan, a.s., Bítešská 13, 675 71 Náměšť nad Oslavou, telefon 568 623 408

Nehtové studio

Nehtové studio

Úpravu nehtů nabízíme metodou modeláže gelových, arcygelových nebo péči o přírodní nehty (manikúra, P-shine, parafínové zábaly)

Po úpravě nehtů se Vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se Vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i do úpravy nehtů. Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí.

Nehtové studio se nachází v Náměšti nad Oslavou v areálu firmy Oslavan, a.s.

Adresa:

Bítešská 13
Náměšť nad Oslavou
675 71
WEB: www.studiomartina.websnadno.cz

Fotogalerie